fbpx

צוות ההנהלה

איימן מטאנס

מנכ"ל

איש עסקים מצליח, עם סיפור הצלחה חוצה יבשות. איימן נהנה מרקורד הצלחות מרשים בבניית והפעלת חברות בינלאומיות רבות מאז 2008. הוא גם מחזיק בתואר שני בתחום ניהול בריאות הציבור, ובעל ידע רב בתחום ייצור התרופות. איימן בילה את העשור האחרון בהובלת חברותיו בהצלחה רבה. . הצטרפותו של איש העסקים, מר איימן מטאנס, לפרויקט החייאת ופיתוח הרפואה הערבית העתיקה, היוותה נקודת מפנה בחברת ביליף, אם זה ברמת המבנה של החברה והחזון השיווקי והכלכלי שלה, ואם בהתאמתה לסטנדרטים של חברות בינלאומיות מודרניות. מר איימן השתמש בניסיון הניהולי המובהק שלו, כמו גם בידע שלו בתחום הרפואה והבריאות, כדי לדחוף את החברה לצעדים מכריעים בהתפתחותה, והעביר אותה משלב המחקר, הפיתוח והתיאוריה לשפת הייצור ו"שינוי העולם "והעניק לדורשים מוצרים ייחודיים ופעילים.

אמיר מטאנס

מנהל מכירות

מחזיק בתואר מגיסטר בניהול, בעל ניסיון מעל עשר שנים בניהול ארגונים במגזר הפרטי והכללי. אמיר מוביל את ניהול המכירות בכל רחבי הארץ.

דוניא מטאנס

מנהלת יחסי ציבור וסושיאל מדיה

בעלת ידע וניסיון ביחסי ציבור, ניהול סושיאל מדייה, תפעול רשתות חברתיות, ובעלת ניסיון וידע בעיצוב גרפי

מוחמד עבאס

מנהל ייצור ורגולציה

מוחמד עבאס בעל תואר B.Sc בביולוגיה מהאוניברסיטה העברית. עבד 22 שנה כמנהל יחידה אזורית לשמירה על הסביבה. חוקר ויועץ סביבתי בתחום מדעי החיים והגנת הסביבה. מוחמד הביא איתו רעננות לצוות ביליף פארמא. משמש כאחראי על שרשרת האספקה של חומרי הגלם, מומחה לרגולציה ומרכז את המחקר הקליני בחברה כעוזר מחקר של ד"ר עומר סעיד.

הישאם שאהין

מנהל בקרת איכות

מהנדס כימיה, התמחות טכנולוגיות מזון ותעשיית תרופות, עוזר מחקר כבר שנים רבות לד"ר עומר סעיד. הישאם בעל ניסיון רב בתחום הצמחים הרפואיים, שיטות מיצוי ומחקר הקשורים לרפואה הערבית כתוצאה מעבודה מתמשכת בבניית מוצרים רפואיים במחקר פרה- קליני.

צוות מקצועי

ד"ר עומר סעיד

המדען הראשי של ביליף פארמא

ד"ר עומר סעיד ממייסדי חברת ביליף פארמא, וממלא תפקיד מנהל המחקר והמדען הראשי. הוא חלוץ פרויקט החייאת הרפואה הערבית-יוונית, ומומחה בעל שם עולמי בתחום הפרמקולוגיה של צמחי המרפא והרפואה היוונית-ערבית. הוא מחזיק תואר דוקטור (Ph.D) בפרמקולוגיה מטעם הפקולטה לרפואה - הטכניון. ד"ר סעיד פרסם יותר מ -65 מאמרים מקוריים בתחום מחלות כלי הדם, מחלות כבד, פרמקולוגיה של צמחי מרפא בהקשר של מחלות שונות, סביבה והדברה ביולוגית ותחומים נוספים רבים. בנוסף לרישום עשרות פטנטים, והוא גם מומחה בניתוח טקסטים רפואיים עתיקים. במהלך שלושה עשורים ד"ר סעיד הצליח לפתח יותר משישים מוצרים מיוחדים המותאמים לסטנדרטים המחמירים בעולם המחקר של מוצרים בוטניים, שכלל מלבד מחקר פיטוכימי ותאי, גם מחקרים קליניים מבוקרים בתחומים שונים. יחד עם ד"ר בשאר סעד, כתב ספר הנחשב כרפרנט קלאסי אודות הרפואה הערבית –יוונית תחת השם:“Greco-Arab and Islamic Herbal Medicine” כהיענות לפניית בית ההוצאה לאור הבינלאומית "Wiley & Sons". הספר עוסק בכל ההיבטים הקשורים למורשת חשובה זו, וכולל 568 עמודים המשתרעים על 19 פרקים. פעילויות המחקר המובהקות של ד"ר סעיד תרמו במידה מהותית לביסוס ההבנה המודרנית לפוטנציאל והישגי הרפואה הערבית וגילוי אוצרותיה, וסדרה של תכשירים טיפוליים חדשניים לרווחת הציבור. תחומי העניין שלו כוללים סוכרת, שומנים בדם, פוריות, מחלות כליה וכבד, מחלות עור ועוד..

ד"ר סטיבן פולדר,

ד"ר סטיבן פולדר נחשב לרפרנט עולמי מוכר בתחום הרפואה הצמחית והמסורתית ופילוסוף רוחני ידוע. ד"ר פולדר הוא בעל תואר דוקטור בביוכימיה מאוניברסיטת אוקספורד, בנוסף לדוקטורט בגרונטולוגיה מהמכון ללימודי רפואה בלונדון. ד"ר פולדר חיבר 12 ספרים בתחום צמחי המרפא בנוסף למאמרים מדעיים חשובים רבים..

פרופ' מאטיג' בריזניק

סגן נשיא החברה ומנהל אזור אירופה

ד"ר מאטיג' הנו פרופסור לפרמאקיניטקה באוניברסיטת לוביליאנה- סלובניה, ובעל תואר Ph.D ברוקחות. למאטיג' ניסיון רב שנים בתעשיית התרופות. הוא מילא תפקידים שונים לפני הצטרפותו לביליף פארמא, כולל חברות תרופות פרמצבטיות. בעברו שימש, גם, כמנהל הכללי של JAZMP הגוף הרגולטורי של סלובניה..

פרופ' בשאר סעד

יועץ

פרופ' בשאר סעד, חוקר בעל שם עולמי, ומומחה בביולוגיה של התא ואימונולוגיה. את הדוקטורט שלו קיבל מאוניברסיטת ציריך בשוויץ, שבה גם כהן כמרצה בכיר. מלמד באוניברסיטה האמריקאית בג'נין, ומשמש כמנהל מרכז המחקר של מכללת אלקאסמי. פרסם עשרות מאמרים מדעיים ופרקים של ספרים בתחומים רבים. תחומי המחקר של פרופ' בשאר סעד כוללים את ההשפעה האנטי-דלקתית והאנטי-סרטנית של צמחי מרפא. יחד עם ד"ר עומר כתבו את הספר על רפואת צמחי המרפא האסלאמית-ערבית שמומן ע"י John Wiley ב-2011. הוא חבר בדירקטוריון המערכת של מגזין הרפואה האלטרנטיבית המשלימה (eCAM).

פרופ' איאד ח'מאיסי

יועץ רפואי

פרופ 'איאד חמאיסי מנהל את היחידה המתקדמת לאנדוסקופיה במחלקה לגסטרואנטרולוגיה בבית החולים רמב"ם. פרופסור חמאיסי חקר ביסודיות את תחום הגסטרואנטרולוגיה והפך למומחה מוביל בתחום. פרופסור חמאיסי הוא רופא מנוסה עם הרבה ידע וניסיון, ומרצה בפקולטה לרפואה - מכון הטכניון. הוא חבר במספר רב של ארגונים רפואיים לאומיים ובינלאומיים, ובהם ההסתדרות הרפואית, האיגוד הישראלי לגסטרואנטרולוגיה (IGA) , האגודה האמריקאית לאנדוסקופיה של מערכת העיכול (ASGE) והחברה האירופית למערכת העיכול. בנוסף, פרופסור חמאיסי עובד כיועץ לבתי חולים רבים, מרכזים רפואיים וחברות רפואיות.

פרופ' ריאד אמין

יועץ

פרופ' לביוכימיה עם ניסיון של כ-40 שנה בביוכימיה קלינית. סיים את תואר Ph.D. שלו באוניברסיטה העברית בירושלים. כיהן במשך 22 שנים כפרופסור לביוכימיה באוניברסיטת ביר-זית, ובהמשך כדיקן המדעים. זכה בפרס פולברייט בשנת 1987. פרופ' אמין בילה שנתיים במכון הלאומי לבריאות של חיל הים האמריקאי, בארה"ב, Bethesda ועסק במחקרים קליניים רחבים וחשובים. בשנת 1997 עבד בבית הספר לרפואה באוניברסיטת אל-קודס, ושימש כיו"ר המחלקה לביוכימיה כ-18 שנים.

ד"ר אחמד יזבק

יועץ

ד"ר אחמד יזבק, כימאי בעל שם עולמי, בוגר הטכניון, משמש כחוקר בכיר במרכז המחקר והפיתוח של אגודת הגליל. בשלושת השנים האחרונות מנהל פרויקט שיתוף פעולה אזורי במימון USAID . יזבק פרסם עבודות מחקר רבות המתמקדות בסינתזה כימית, וכן בהפרדת חומרים פעילים מצמחי מרפא ופיתוח שיטות הפקה מותאמות למוצרי ביליף

ביסאן סעיד

יועצת

מומחית בביולוגה ומדעי מחשב, ניסיון של 3 שנים במעבדה לביואינפורמטיקה(bioinformatics)، QTL mapping, Genomic mapping, באוניברסיטת חיפה, פקולטה לגינטיקה וביולוגיה התפתחותית. ביסאן עובדת בחברת ביליף פארמא על תיאום המידע הביולוגי לאחר זיהוי החומר הפעיל, וזיהוי מולקולות דומות המועמדות להיות הבסיס למוצרים רפואיים עתידיים.

עולא טהא

יועצת

תזונאית ואחראית מחלקת תזונה בבית חולים המשפחה הקדושה בנצרת, מנהלת מרכז "עולא" לטיפול בגוף ונפש. בעלת תואר ראשון בתזונה מאוניברסיטת העברית, ותואר שני בטיפול פסיכולוגי בדראמה ממכללת תל חי. עולא עובדת בחברת ביליף פארמא על ביצוע מחקרים קליניים לחקר יעילותם של מוצרי הרזיה וסכרת, אנרגיה וצרבת

×