fbpx

Terms and Conditions

1. כללי

1.1. ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של חב’ ביליף פארמא בע”מ (להלן: “בי-ליף”).

1.2. האתר מופעל כולו על ידי בי-ליף, אשר מהווה בעלים יחידים על כל התכנים, המוצרים וכל הנתונים המוצגים באתר ועל כל שורות הקוד הפנימיות באתר.

1.3. הנכם מתבקשים לקרוא את תנאי השימוש בקפידה שכן השימוש באתר מעיד על הסכמתכם להם. מסמך זה מנוסח בלשון זכר אך פונה לשני המינים.

1.4. בי-ליף לפי שיקול דעתה הבלעדי, רשאית לשנות בכל עת את פעילות האתר וזאת ללא צורך במתן התראה ו/או הודעה מוקדמת.

1.5. ניתן לפנות לבי-ליף בכל שאלה דרך כפתור “צור קשר” באתר או לכתוב אלינו לביליף פארמא בע”מ, בניין ידידות ,רחוב פאולוס השישי, נצרת, מיקוד 1621300

2. ההזמנות באתר

2.1. קנייה באתר זה מצהירה כי קראת והבנת את התקנון והסכמת אליו, וכן שאתה מעל גיל 18.

2.2. הקלדה של הזמנה באתר בי-ליף אפשרית בכל שעות היממה.

2.3. אם יחול שיבוש ו/או טעות בתיאור המוצר ו/או השירות, בתמונתם, תיאורם, מחירם או בכל פרט אחר, יהא בי-ליף רשאי לבטל את רכישתך.

2.4. לקוח שמסר פרטי משלוח שגויים או שלא אסף את החבילה מהדואר בזמן ועקב כך המוצרים הוחזרו לשולח, על הלקוח לפנות ביוזמתו לבי-ליף ולמסור כתובת אספקה נכונה. כמו כן עבור המשלוח החוזר ישלם הלקוח את התשלום לפי משקל החבילה.

2.5. בי-ליף שומרת לעצמה את הזכות לבטל ו/או שלא לתת לאדם כלשהו את הזכות לבצע רכישות באתר בי-ליף וזאת ללא צורך במתן נימוקים כלשהם לקבלת ההחלטה כאמור.

2.6. אספקת המוצרים באמצעות שליחים תתבצע בהתאם לתנאי האספקה של חברת המשלוחים מטעם בי-ליף, ובכפוף לרשימת הישובים של בי-ליף בהן מתבצעת שליחות עד הבית.

2.7. משלוח שהושאר מחוץ לדלת באישור הלקוח הוא על אחריותו הבלעדית.

3. התשלום

3.1. התשלום: אנו מקבלים את כל כרטיסי האשראי: ויזה, מסטרקרד אמריקן אקספרס PAY PAL ..

3.2. כל המחירים המופיעים באתר כוללים מע”מ.

3.3. המוצרים המוצגים באתר ניתנים לרכישה כל עוד הם במלאי. המחירים המוצגים באתר הינם בשקלים ותקפים אך ורק בתחומי מדינת ישראל. עדכון מחירים ומוצרים יעשה מעת לעת ללא הודעה מוקדמת. במקרה שמוצר מסוים פורסם באתר במחיר שגוי, שומרת בי-ליף את הזכות לסרב להזמנה או לבטלה.

3.4. בנוסף, האתר עשוי להציג או למכור מוצרים, שירותים ו/או מחירים בלעדיים לאתר מאלו הקיימים בחנות הפיזית, ולפיכך לא תהייה כל אפשרות לדרוש או לבצע קניה בחנות הפיזית של בי-ליף מוצרים, שירותים ו/או מחירים בהתבסס על המופיע באתר

4. ביטול עסקה

4.1. אפשר לבטל עסקה על ידי החזרת המוצרים. תוכלו להשיב את המוצר ידנית לחנות לכתובת בניין ידידות ,רחוב פאולוס השישי, נצרת, מיקוד 1621300. שיעור דמי הביטול במקרה זה יהא בגובה %25 ממחיר ההזמנה או בעלות של 100 ₪, לפי הנמוך מבניהם.

4.2. אם המוצר הגיע פגום או ניזוק במשלוח, אנו נחליף את המוצר ללא עלות בהתאם לשיקול דעתנו.

4.3. הביטול יעשה מיום ביצוע ההזמנה ועד 14 יום מיום קבלת הפריטים או מיום קבלת מסמך אודות ההזמנה (הכולל פרטים על העסקה ומידע על הפריט) לפי המאוחר מבניהם.

4.4. יש להקפיד להחזיר את המוצר באריזתו המקורית כשהוא סגור, ובצירוף חשבונית הקנייה המקורית.

4.5. ניתן להחזיר מוצר שהאריזה שלו לא נפתחה בתנאי שהמוצר יבש בלבד. יש לשים לב שחלק מהמוצרים אינם ניתנים להחזרה על פי הוראות משרד הבריאות.

4.6. בכל שאלה או בקשה ניתן ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלנו:

4.7. טלפון: *2710

4.8. דוא”ל: Info_il@beleafpharma.com

ניתן לבטל עסקה שבוצעה באתר בתוך 14 ימים ולקבל את הכסף בחזרה בקיזוז הוצאות דמי המשלוח אותם שילמה בי-ליף בגין המשלוח. עלות החזרת המוצרים לכתובתנו תחול על הלקוח.

5. שיגור פרסומות ודיוור

5.1. לצורך שיפור המעורבות באתר, הפרטים בעת ההזמנה באתר ישמשו לצורך משלוח דבר פרסומת מטעמנו באמצעות הודעה אלקטרונית (אימייל) והודעות טקסט לנייד (סמס). במידה והינך מסרב לקבל את דבר פרסומת ניתן להודיע על כך בכל עת באחת מהדרכים הבאות:

        5.1.1. הודעה באמצעות טופס הצור קשר באתר

        5.1.2. ניתן להשיב למייל אישור ההזמנה אותו קיבלת למייל ובו לציין את המילה “הסר”

6. אספקה וקבלת המוצר

6.1. על הלקוח לבדוק את תכולת המשלוח עם קבלתו ולהשוותו הן להזמנה והן לחשבונית שתימסר לו בעת האספקה. במקרה שתתגלה אי התאמה של המוצרים או במקרה אחר של חוסר שביעות רצון על הלקוח להודיע על כך טלפונית באופן מיידי לבי-ליף. בי-ליף יטפל בבעייתו של הלקוח כפי שדורש החוק.

6.2. ידוע לי שבעת קבלת המוצר, טרם פתיחתו מוטלת עלי האחריות לבדוק ולקרוא בקפידה ולוודא שכל הנתונים המוצגים על גבי תווית המוצר הינם לשביעות רצוני המלאה.

6.3. לפני פתיחת האריזה עליכם לבדוק: תאריך פג תוקף, משקל התכולה, רשימת רכיבים ומשקלם ורכיבים אלרגנים. עליכם לבדוק אם במוצר קיימת רגישות לאחד הרכיבים המופיעים באזהרת האלרגנים וכי במידה ותעשו במוצר שימוש, הדבר יהיה באחריותכם הבלעדית.

6.4. בכל מקרה של חוסר שביעות רצון מכל סיבה שהיא יש ליידע את שירות הלקוחות לפני פתיחת המוצר.

7. תוכן האתר

7.1. מגוון המוצרים המוצג באתר יקבע על ידי בי-ליף והיא אינה מחויבת בכל דרך שהיא לקיום מגוון כלשהו של מוצרים. מגוון המוצרים המוצג באתר עשוי להשתנות מעת לעת. אופן הצגת המוצרים באתר נקבע ע”פ שיקול דעתה הבלעדי של בי-ליף והתמונות המוצגות באתר הנן להמחשה בלבד.

7.2. מחירי המוצרים שיפורסמו באתר עשויים להשתנות מעת לעת לפי תנאי השוק ולפי שיקול דעתה של בי-ליף.

7.3. תמצא באתר קישורים לאתרי אינטרנט ומקורות מידע אחרים. האתרים והמידע הכלול בהם אינם מתפרסמים על ידנו או על-ידי מי מטעמנו ובי-ליף אינה נושאת באחריות בגינם.

7.4. אנו מתנצלים מראש על אי נעימות שעלולה להיגרם כתוצאה ממחסור במלאי של מוצר מסוים. באם המוצר שהזמנת אינו נמצא במלאי, נציג שלנו יצור עמך קשר טלפוני בכדי להתייעץ עמך כיצד תרצה/י שההזמנה תטופל.

7.5. יתכן שוני בין תמונת המוצר, לבין תיאור המוצר בשל חוסר עדכון של תמונת הספק, אין אנו לוקחים אחריות על השינוי.

7.6. אנו עושים כמיטב יכולתנו כדי לוודא שמידע שמופיע באתר הינו מדויק ומעודכן. אנו שומרים את הזכות לעדכן מידע זה בכל עת ללא הודעה מוקדמת. אנו לא נהיה אחראיים לכל נזק שיגרם בעקבות מידע שאינו מדויק או שחסר באתר.

7.7. כל המידע הנמצא באתר ניתן למטרות חינוכיות וחברתיות בלבד, ואינו מהווה בשום אופן תחליף לייעוץ, טיפול, אבחון המלצה ו/או השגחה רפואית של רופא או מטפל כלשהו. אין להשתמש או להסתמך על התוכן המוצג באתר למטרות אבחון או טיפול של בעיות בריאות או מחלות למינהן. אם יש מידע או חשש לבעיה רפואית כלשהי, חובה עליך לפנות מיד לרופא המטפל ולפעול לפי הנחיותיו ולא להסתמך בצורה כלשהי על התכנים הפרסומיים המוצגים באתר.

7.8. לפי הנחיות משרד הבריאות בעניין נטילת תוספי תזונה: נשים בהריון, נשים מניקות, אנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים – יש להוועץ ברופא.

7.9. מתן אמון בלתי מסויג בתוכן כלשהו באתר הוא סיכון שכולו שלך ובאחריותך. אין במידע באתר זה תחליף להיוועצות עם רופא או מטפל בטרם רכישת מוצר או אבחון בעיה כלשהי, או במידע בנושא תוסף תזונה או תכשיר כלשהו. התוכן באתר מוצג למטרות חינוכיות בלבד ואינו מספק שירותי יעוץ רפואי ובמידה ויש צורך ביעוץ מומלץ ואחראי ביותר לפנות לאיש מקצוע

8. הגבלת אחריות

8.1. בי-ליף אינה אחראית לנזק כלשהו (לרבות נזק לגוף) ו/או הפסד ו/או חסרון כיס (להלן “נזק מכל סוג שהוא”) שייגרם ללקוח בי-ליף ו/או לצד ג’ כלשהו כתוצאה מרכישה המתבצעת באתר בי-ליף ו/או מאי היכולת לבצע רכישה ושייגרם כתוצאה ממעשה ו/או מחדל ו/או מרשלנות של הלקוח ו/או צד ג’ כלשהו, לרבות, רכישה המתבצעת באמצעות כרטיס אשראי ללא הסכמת בעליו.

8.2. בי-ליף לא תהא אחראית לנזק מכל סוג שהוא שייגרם, במישרין או בעקיפין ללקוח ו/או לצד ג’ כלשהו, בכל הקשור למוצרים שיירכשו בבי-ליף ואשר צד ג’ שהינו היצרן ו/או היבואן שלהם סיפק אותם לבי-ליף והכול בכפוף לאחריות החלה ע”פ כל דין.

8.3. הלקוח יישא באחריות מלאה לנזק מכל סוג שהוא שייגרם לו ו/או לבי-ליף ו/או לצד ג’ כלשהו בגין טעות שביצע בהקלדת הנתונים, לרבות טעות בהקלדת כתובתו, טעות בהקלדת כתובת לאספקת ההזמנה, טעות בהקלדת כמויות וכד’.

8.4. רכישה המתבצעת ע”י קטין ו/או פסול דין ללא הסכמת הוריו ו/או אפוטרופסו, פעולה שתבוצע באתר ע”י צד ג’ כלשהו שיכנס לאתר ויגרום נזק, פעולה שתבוצע ע”י צד ג’ כלשהו תוך שימוש בסיסמת הלקוח בבי-ליף וכד’.

8.5. מבלי לפגוע בכל האמור לעיל, בכל מקרה לא תישא בי-ליף בסכום נזק העולה על מחיר המוצרים אשר הוזמנו ושולמו על ידי הלקוח.

8.6. הלקוח פוטר את בי-ליף מכל אחריות לנזק מכל סוג שהוא שעלול להיגרם לו ו/או לצד ג’ כלשהו כתוצאה מתקלה טכנית בחומרה ו/או בתוכנה הקשורים לאתר

9. וגיות / קודי תוכן

9.1. אתר זה עשוי להכיל קודי תוכן שתכליתם הוא לאסוף מידע (להלן: “מידע”) מזהה על המשתמש.

9.2. המידע נאסף בשתי דרכים ומחולק לשני סוגים. מידע אישי כגון שם, טלפון, כתובת וכיו”ב, נאסף באמצעות טפסים כגון טופס דואר, טופס תמיכה וכו’. מידע אישי מזהה כגון כתובת IP, סוג דפדפן, מילות חיפוש וכו’ נאסף באמצעות קודי תוכן אחרים לדוגמא עוגיות.

9.3. מידע נוסף נאסף ע”י חברת גוגל באמצעות גוגל אנליטיקס

10. פרטיות המשתמש

10.1. כל מידע הנאסף באמצעות עוגיות האתר, אינו משותף עם שום גורם פרט בי-ליף. מידע שייאסף באמצעות טפסים באתר ישמש את בי-ליף למתן שירות בהתאמה לתכלית הטופס.

10.2. הטפסים באתר עשויים להורות על מילוי פרטים אישיים. המשתמש אינו מתבקש לספק כל מידע אישי ולו רק אם הנו רוצה בכך. המשתמש יכול לוותר על שימוש בטפסים אלו ובכך להימנע ממתן פרטים אישיים.

11. קניין הרוחני

11.1. הקניין הרוחני באתר בי-ליף, בכלל זה זכויות היוצרים ו/או סימני המסחר ו/או הפטנטים וכיוצא באלה זכויות באתר, לרבות עיצוב האתר, התוכנות, היישומים, הקבצים הגראפיים, הטקסטים, התמונות, הטכנולוגיות, התהליכים, התכנים, האייקונים, קוד המחשב וכל חומר אחר הכלול באתר הינם בבעלות מלאה ובלעדית של בי-ליף או של צדדים שלישיים שבי-ליף קיבלה מהם רישיון שימוש כדין.

11.2. בי-ליף שומרת על כל זכויותיה וקניינה בתכולת האתר, ואין בעצם הכניסה לאתר כדי להעניק רישיון ו/או זכות כלשהם בתכולת האתר ו/או בחלק ממנה.

11.3. כל אזכור בקטלוגים שונים של שם, סימן מסחר, מוצר ו/או שירות של צד שלישי כלשהו, מופיע אך ורק כשירות ללקוח ואין בו כדי להוות פרסומת, קידום מכירות, מתן חסות ו/או המלצה כלשהי לגביהם.

11.4. האתר ותכולת האתר נועדו אך ורק לשימוש פרטי ולא מסחרי, השימוש בהם מוגבל אך ורק למטרות מכירת וקניית המוצרים באמצעותם. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, למכור ו/או להציג חומר כמפורט לעיל אלא אם ניתנה הרשות לכך מראש ובכתב מבי-ליף

12. הדין הישראלי

על תקנון זה יכול הדין הישראלי וסמכות השיפוט בכל דבר מוקנים לבית המשפט וכל דבר מחלוקת, מקום השיפוט יהיה נוף הגליל.

×